Grendahuset
”Grendahuset” ligger i Løvåsveien 40 og er vårt fineste lokale. Det kan kun leies ut til selskaper, ikke barnebesøk. Det leies ut internt og eksternt.
Det er godt utstyrt med alt som trengs av møbler og inventar som glass, fat, skåler og bestikk. Her kan det dekkes til maks. 40 personer. Lokalet kan leies til minnestund for kr. 900,- dette er et tilbud kun for beboere.
Prisen for beboer er kr. 2.000,- inkl. utvask + kr. 500,- i depositum (2500,- totalt), Prisen for eksterne leietakere er kr. 2600,- + kr. 500,- i depositum (3100,- totalt) depositum tilbakebetales når lokalet er funnet i orden og nøkkel tilbakelevert.
Betaling skjer ved utlevering av nøkler dagen før utleie.
Løvåsbakken 21
”Klubb-lokalet” ligger i Løvåsbakken 21.
Dette lokalet er tenkt som et selskapslokale. Det leies ut til beboere og eksterne. Her kan det dekkes til maks. 50 personer. Du må være 25 for å leie lokalet.
Blokk 70
Vi leier også ut selskapslokale i Løvåsveien 70. Dette er forbeholdt barne- og familiebesøk.
Leier du til barnebesøk disponerer du lokalet i 6 timer, leier du til familiebesøk har du lokalet i 10 timer.
Lokalet vaskes av leietaker. Leietaker må selv ta med servise og annet dekketøy.
Reservere lokale:
For å reservere lokale kan du enten ringe oss, sende oss en mail eller stikke innom kontoret, se kontaktinformasjon nedenfor.
Nøkkel i forbindelse med leie av festlokale i helg må hentes fredag før kl 14 dersom ikke annet er avtalt.
Priser:
– Lokalet kan leies til minnestund for kr. 900,- dette er et tilbud kun for beboere.
– Barnebesøk, beboere – kr 500 + depositum (kr 1000,- totalt)
– Barnebesøk, ikke beboere – kr 800 + depositum (kr 1300,- totalt)
– Familiebesøk beboere – kr 800 + depositum 500 (kr 1300,- totalt)
-Familiebesøk ikke beboere kr 1300 + depositum 500 (1800,- totalt)
– Andre former for selskap, beboere – kr 2000,- + depositum (kr 2500,- totalt)
– Andre former for selskap, ikke beboere – kr 2600 + depositum (kr 3100,- totalt)
[bigContact phones=on] | [bigContact hours=on] | [bigContact emails=on] |